dd
1
2
3

Скоро водители такси, точно будут возить бесплатно.

Не більше ніж через пів року це торкнеться всіх водіїв працюючих на сервісі Яндекс таксі та Uber в Україні.

З 5 квітня 2017 року компанія Über знизила ціни на поїздки.
Перші на собі відчули водії  Über в Москві, а потім у Санкт-Петербурзі, Ростові-на-Дону, Краснодарі, Пермі і Самарі.

У Москві ціни за тарифами Uber і UberKIDS знижені на 10-50% — точний розмір знижки залежить від часу і місця замовлення.

У регіонах зниження поки склало 15-20%. Представники компанії Über стверджують, що дохід водіїв залишиться колишнім, за рахунок збільшення кількості замовлень та скоротчення часу очікування замовлення.

Uber оголосив про зниження комісії для водіїв до 1% в Пермі, Краснодарі, Ростові-на-Дону, Самарі і Санкт-Петербурзі.

Сервіс Яндекс таксі після повідомлення про зниження тарифів Über також оголосив про зниження цін в Москві і Санкт-Петербурзі. Користувачі можуть отримати знижку від 15 до 40% в залежності від того, наскільки часто вони користуються сервісом і скільки машин знаходиться поблизу.

Про інших конкурентів поки не відомо, проте зазвичай таксі дзеркально повторюють маркетингові ходи один одного. Орієнтовно з травня компанії готуються запустити новий алгоритм розрахунку вартості поїздки, ввівши можливість до посадки в машину побачити точну вартість поїздки, яка не буде змінюватися під час шляху, повністю виключивши оплачуванний час у дорозі.

Наступні новини «Водії Яндекс таксі отримали повідомлення», (про сплату штрафу в розмірі 51000 руб. в податкову інспекцію).

Скачайте бесплатное приложение на свой смартфон: